Підтримка ментального здоров'я у гуманітарному штабі

Дата: 31.01.2024 20:03

Сьогодні у Хмельницькому гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації було проведено груповий міні-тренінг з підтримки ментального здоров’я

Працівники штабу спільно зі спеціалістами комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводили захід «Підтримка ментального здоров’я дітей, підлітків та дорослих під час війни». Присутнім були надані буклети тематичного змісту, які спрямовані на підтримку, збереження психічного здоров’я, що допоможуть справлятися зі стресом та іншими труднощами в житті.

Окрім групового тренінгу, лікаркою КП «Міловський центр ПМСД» надавалися індивідуальні психологічні консультації.

Відвідувачі отримали нові практичні знання та навички щодо збереження емоційного здоров’я для їх подальшого використання.