Сьогодін до Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації надійшла партія продуктової допомоги від громадської організації «Аваліст»

Дата: 30.01.2024 20:32

Видача наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, здійснюватиметься виключно на умовах донора. Допомогу отримуватимуть наступні категорії громадян: студенти, особи з інвалідністю І та ІІ групи, багатодітні родини, матері-одиначки, особи, які беруть участь у захисті України, члени сімей військовослужбовців.

Продуктові набори видаватимуться за заздалегідь сформованими списками згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі. Це означає, що перед отриманням особам зазначених категорій обов’язково зателефонують працівники штабу та повідомлять, які документи необхідні, коли та як її отримати.

Важливо! Відповідно до умов донора, внутрішньо переміщеним особам з Луганської області зазначених вище категорій, які вже отримували продуктові набори від громадської організації «Аваліст», допомога не надаватиметься.

Хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3.

Графік роботи: з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю, контактні номери телефону: +380972879423, +380957807227.