Вчора спеціалісти Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації відвідали груповий міні-тренінг

Дата: 27.01.2024 15:04

Він був присвячений профілактиці емоційного вигорання та відновлення ресурсу для фахівців, які безпосередньо працюють з внутрішньо переміщеними особами. Під час заходу учасники обговорювали емоційне вигорання, вивчали стратегії відновлення енергії та зміцнення психічного здоров'я. Професійні практики були поєднані з особистим досвідом учасників, що сприяло створенню мотиваційного простору.

«Тренінг допоміг зміцнити нашу командну динаміку. Відкриті розмови сприяли розумінню індивідуальних потреб кожного члена команди та формуванню взаємопідтримки. Проведений захід не лише забезпечив працівників інструментами для поборення стресу, але й запропонував нові підходи до власної самопідтримки», – прокоментувала тренінг одна із учасниць.

Захід проведено у рамках спільної діяльності психологів ГО «Проліска-Полтава» за підтримки УВКБ ООН у справах біженців та Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації.