Проведено нараду з питань виконавської дисципліни

Дата: 26.01.2024 16:21

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Іриною Бєліцькою проведено нараду з питань виконавської дисципліни працівниками відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій.

Ірина Бєліцька наголосила на необхідності своєчасного і якісного виконання поставлених завдань, проведення щоденного моніторингу виконання документів, щотижневого та щомісячного узагальнення інформації. Проаналізувавши рівень виконавської дисципліни відділу, заступник начальника відзначила його відповідний рівень.

Підбиваючи підсумки, Ірина Бєліцька доручила постійно підвищувати персональну відповідальність спеціалістів відділу за виконання покладених на них посадових обов'язків.