Як дбати про себе, допомагаючи іншим

Дата: 22.01.2024 09:22

16 січня 2024 року у м. Дніпро  для спеціалісток/спеціалістів військових адміністрацій Луганської області ГО «Кризовий медіа-цент «Сіверський Донець» в межах проєкту «Безпекові жіночі ініціативи Сєвєродонецької громади: творчий простір для жінок-ВПО та соціо-емоційна підтримка надавачів соціальних послуг» завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», який виконується Українським Жіночим фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда – Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр - міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики була проведена зустріч в воркшопі «Як дбати про себе, допомагаючи іншим».

Майстриня воркшопу Олена Нестерова розповіла, що таке стрес і як боротися зі стресом, які реакції організму на стресові фактори. Що втома від співчуття – стан схожий на вигорання. Що таке особисті кордони і до чого призводить їх порушення! Як емоції впливають на органи тіла. Разом з учасниками провела комплекс вправ, які допоможуть подолати стрес, внутрішню біль, страх тощо. Також пані Олена поділилася посиланням на навчання для українців розумово-дихальні вправи ВВМ: https://www.breath-body-mind.com/for-ukrainians

Треба пам’ятати!

«Дбати про себе – це не ваш вибір, це ваш ОБОВЯЗОК!»