«ЗЕЛЕНА ТРАНСФОРМАЦІЯ: RÉUNION»

Дата: 19.01.2024 15:38

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у high-level міжнародному Форумі «ЗЕЛЕНА ТРАНСФОРМАЦІЯ: RÉUNION».

На форумі присутні обговорили успішні кейси, які дають розуміння кожному чому екотрансформація – це не «про екологію», а про добробут і здоровʼя. Увагу учасників було акцентовано на спільних вигодах для бізнесу, громад і України, кейсах екотрансформації, які поклали початок новій історії сталого зростання України. Окремо були розглянуті питання залучення інвестиції під проєкти сталого розвитку.

Зелена трансформація має стати невід’ємною складовою розвитку економіки України.

Захід організовано Всеукраїнською Асоціацією ОТГ спільно з Асоціацією професіоналів довкілля PAEW та Офісом сталих рішень.