«Сексуальне насильство пов’язане з конфліктом»

Дата: 19.01.2024 09:51

Працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади відвідали онлайн тренінг «Сексуальне насильство пов’язане з конфліктом».

Тренерки Ольга Шулік та Галина Целовальниченко ознайомили учасників з техніками ідентифікації різних форм СНПК, розуміння особливостей документування, напрацювання механізму взаємодії надання комплексної допомоги постраждалим від СНПК. Зокрема, щодо захисту прав постраждалих, надання їм юридичної, соціальної, медичної, психологічної підтримки, розуміння наслідків СНПК для постраждалої особи та особливостей побудови з нею комунікації/взаємодії.

Захід реалізовано в рамках проекту «Вистроїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який виконує Український Жіночий Фонд у партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.