Соціальна реконструкція та підтримка психічного здоров’я у Полтавському гуманітарному штабі

Дата: 18.01.2024 18:14

Нещодавно у Полтавському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації відбувся груповий захід. Він був присвячений темі соціальної реконструкції та підтримці психічного здоров'я.

Психологами гуманітарної місії «Проліска» було проведено опитування та групова дискусія, в ході яких визначено цілі і складні виклики, що потребують уваги та ресурсів для їх подолання. У рамках спільної діяльності психологами «Проліска-Полтава» за підтримки УВКБ ООН у справах біженців та Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації заплановане впровадження подальших психологічних консультацій та групових заходів, спрямованих на підтримку, збереження та відновлення емоційного, психічного здоров’я, які допомагають справлятися зі стресом, травмами чи іншими труднощами в житті.

«Наша робота продовжується, ми плануємо розширювати наші ініціативи, враховуючи нові виклики. Разом ми будуємо міцне, здорове та злагоджене суспільство», – говорить одна із учасниць заходу.