До уваги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

Дата: 15.01.2024 10:40

На повну силу другий тиждень поспіль у всіх гуманітарних штабах при Гірській міській військовій адміністрації працюють пункти обігріву. Їх роботу було організовано відповідно до заходів, визначених на засіданні Ради оборони Луганської області щодо оперативного розгортання в гуманітарних хабах пунктів обігріву.

Для повноцінного функціонування пунктів обігріву в наявності є дизельні генератори, запас пально-мастильних матеріалів для них, теплові гармати, обігрівачі, подовжувачі для зарядки мобільних пристроїв, для безперебійного зв’язку Інтернет в наявності Starlink, є ємності для води. Крім того, відвідувачі пунктів незламності можуть випити гарячого чаю або кави. Окремо цього року Гірською міською військовою адміністраціє спільно з Хмельницькою військовою районною державною адміністрації з настанням холодів було організовано розгортання Пункту незламності біля будівлі Хмельницької адміністрації. У розгорнутому наметі Хмельницькою райдержадміністрацією організовано чергування відповідальних осіб, а Гірська міська військова адміністрація, в свою чергу, надала все необхідне обладнання для функціонування: генератор, теплову гармату, Starlink.

Нагадаємо, ще 09 жовтня 2023 року начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко надав доручення відкрити на базі всіх гуманітарних штабів пункти обігріву та оснастити необхідним обладнанням. І вже з 15 жовтня всі хаби розпочали роботу ще й як пункти обігріву.

Працюють пункти обігріву за графіком роботи гуманітарних хабів за адресами: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3, м. Полтава, вул. Дмитрієва, 7, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122, Дніпропетровська область, с. Богданівка, вул. Шевченка, 32Г (https://girska-gromada.gov.ua/news/1676207916/)