До уваги мешканців Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області

Дата: 16.01.2024 16:36

З 01 січня 2024 року пільгові категорії громадян з Гірської міської територіальної громади зможуть отримати одноразову матеріальну допомогу.

Так, розпорядженням начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 07.11.2023 р. №140 була затверджена «Програма підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки». Відповідно до Програми у 2024 році надаватиметься одноразова матеріальна грошова допомога наступним категоріям громадян у наступних розмірах:

- 20000 грн. – військовослужбовцям, учасникам бойових дій, які брали участь у здійснені заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення або брали/беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України;

- 42000 грн. – при народженні дитини військовослужбовцям, які приймають безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України;

- 12000 грн. – членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; членам сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;

- 12500 грн. – членам сімей, які знаходяться в пошуку зниклих безвісти військовослужбовців, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської федерації проти України.

Заяву з документами для отримання одноразової матеріальної грошової допомоги необхідно подавати до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області шляхом надсилання на а/с-527, м. Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область, індекс 51502 відділення УДППЗ «Укрпошта» або на електронну пошту cnap_girske@girska-gromada.gov.ua

Консультацію з питань прийому і перевірки правильності заповнення заяви з доданими документами можна отримати у спеціалістів відділу ЦНАП за телефонами «гарячої лінії»: 063-460-87-53, 099-962-56-18.

Консультацію з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій та членам їх сімей (написання заяви та підготовки необхідного пакету документів для отримання допомоги) можна отримати у спеціалістів відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області за телефонами «гарячої лінії»: 099-702-76-18, 093-357-53-73, 097-500-37-94.

Телефони «гарячих ліній» працюють з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00