Виділення безкоштовної землі захисникам: Раді порекомендували прийняти закон

Дата: 12.01.2024 15:57

Аграрний комітет запропонував Верховній Раді в першому читанні прийняти проєкт закону №10027, який передбачає виділення земельних ділянок учасникам бойових дій та членам сімей загиблих захисників України. Про це повідомив народний депутат України, секретар комітету з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський.

Якщо закон приймуть, учасники бойових дій зможуть отримати земельні ділянки від держави. Також землю виділять сім’ям загиблих військових. Землю надаватимуть безкоштовно, виділяючи для цього ділянки, що перебувають у державній чи комунальній власності.

Законопроєкт забороняє використовувати для інших цілей землі резервного фонду, який створили відповідно до Земельного кодексу України.