Обговорена організація надання соціальних послуг екстрено (кризово)

Дата: 08.01.2024 13:30

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду щодо організації надання соціальних послуг екстрено (кризово).

Розпочинаючи нараду, Інна Петрівна зазначила, що для того, щоб під час війни розширити можливості для людей отримувати соціальні послуги, в державі спрощено цю процедуру. Низка соціальних послуг під час дії військового стану може надаватись екстрено (кризово), щоб сімя чи особа змогли отримувати їх з моменту звернення. Надання таких послуг здійснюється без застосування ведення випадку та може здійснюватися за місцем звернення особи/сім’ї незалежно від її задекларованого/зареєстрованого місця проживання/перебування.

Під час наради були розглянуті законодавчі акти, які регулюють порядок та умови надання соціальних послуг екстрено (кризово). Заступник начальника з соціальних питань зауважила, що рішення про надання приймається невідкладно, не пізніше однієї доби з моменту одержання відповідної заяви, звернення чи повідомлення. Такі послуги надаються безкоштовно.

За підсумками наради Інна Деміденко доручила учасникам продовжити виконання завдань із обговорених питань.