Презентовано тизер єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та форми сімейного виховання дітей «Україна для кожної дитини» – www.dity.gov.ua. Повноцінний запуск платформи відбудеться вже на початку 2024 року.

Дата: 25.12.2023 12:48

Передбачається, що на платформі «Україна для кожної дитини» можна буде знайти усю інформацію і підтримку для усиновлення і влаштування дитини в сімейні форми виховання:

- отримати покроковий алгоритм дій, щоб прийняти дитину у свою сім’ю;
- дізнатися про форми виховання дітей у родинах;
- знайти потрібного експерта;
- отримати підтримку в процесі адаптації дитини і родини; ;
- пройти освітні онлайн-курси для майбутніх усиновлювачів.

До створення єдиної платформи може долучитися кожен небайдужий українець. Для цього потрібно:

1. Перейти за посиланням: https://dity.gov.ua/ ;
2. Натиснути на розділ «Опитування», внизу сторінки, що відкриється, знайти розділ «Допоможіть нам зробити платформу кориснішою»;
3. Пройти невелике опитування про те, яку інформацію ви хотіли би бачити на платформі;
4. За бажанням — долучитися до бета-тестування єдиної платформи та стати першим, хто отримає доступ до всіх її функцій.

Єдина платформа "Україна для кожної дитини" створюється в рамках реалізації реформи з метою забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні. Реформа — це пріоритет державної політики України та один із необхідних кроків до євроінтеграції.