Дата: 19.12.2023 12:35

ЗВІТ

Підведені підсумки консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про затвердження Стратегії цифрової трансформації Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області» (далі – консультації з громадськістю), яке було розпочато 28 листопада 2023 року відповідно частини другої статті 10, частини першої статті 15, пункту 8 частини шостої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»відповідно до Порядку проведення консультації з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації від 25.05.2023 № 45 «Про утворення робочої групи з питань розробки Стратегії цифрової трансформації Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області».

Організатор громадського обговорення: Гірська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області (далі – військова адміністрація).

Соціальні групи населення, з якими проводились електронні консультації з громадськістю:

Всі мешканці Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (код за КАТОТТГ UA44120010000044132), фізичні особи та юридичні особи, які зареєстровані на території громади.

Робочою групою з питань розробки Стратегії цифрової трансформації Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області було розроблено проєкт Стратегії цифрової трансформації громади, яка пропонує основну концептуальну модель трансформаційних заходів, які спрямовані на побудову цифрової громади, містить основні заходи, спрямовані на досягнення стратегічних цілей.

Консультації з громадськістю проводилося у період з 28.11.2023 року до 14.12.2023 року у формі електронних консультацій в онлайн режимі з використанням веб сайту військової адміністрації та електронної системи консультацій з громадськістю. Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення було оприлюднене на офіційному веб сайті Гірської міської військової адміністрації 28.11.2023. Відповідно до інформаційного повідомлення оприлюднений текст проєкту акта, винесеного на обговорення:

розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про затвердження Стратегії цифрової трансформації Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області» (додається).

Форма подання пропозицій та зауважень:

• за допомогою електронної системи «Консультації з громадськістю» (https://consult.e-dem.ua/4423810500);
  • електронною поштою шляхом надсилання листа у форматі *pdf з обов’язковим накладанням кваліфікованого електронного підпису  (електронного цифрового підпису) на адресу info@girska-gromada.gov.ua

Узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення:

Для ознайомлення громадськості та формування зворотного зв’язку з громадою на офіційному веб сайті Гірської міської військової адміністрації https://girska-gromada.gov.ua в розділі «Консультації з громадськістю» оприлюднено інформаційне повідомлення про початок консультацій з громадськістю https://girska-gromada.gov.ua/news/1701183391/, на платформі електронної демократії Е-DEM текст проєкту акта та на сторінках Гірської міської військової адміністрації у соціальних мережах розміщені оголошення про початок консультацій з громадськістю.

За період проведення консультацій з громадськістю, а саме з 28 листопада 2023 року жодних пропозицій та зауважень до проєкту акта не надходило.

Звіт надано для подальшого розгляду робочою групою та прийняття відповідного рішення начальником військової адміністрації.