Очільником Гірської громади підписано Меморандум із французькою мережею Post Mining Network

Дата: 18.12.2023 09:45

Днями начальником Гірської міської військової адміністрації Олексієм Бабченком та президентом Post Mining Network Beatrice Mariolle був підписаний Меморандум про співпрацю.

У цьому Меморандумі основний акцент зроблено на розвиток, нові архітектурні рішення, розробку та реалізацію місцевих проєктів, а також залучення  місцевого населення до прийняття рішень на місцевому рівні.

Співпраця між партнерами передбачає спільну участь у Конкурсі проєктів з метою забезпечення фінансування майбутніх спільних проєктів, внесення у стратегічне планування поетапного підходу з переорієнтації розвитку громади тощо.

Враховуючи війну в України та стратегічні аналізи та план відновлення Гірської міської територіальної громади після її деокупації, International Post Mining Network розглядатиме можливість об’єднання різних діючих та недіючих шахтарських територій у Європі та за її межами з метою мобілізації міжнародного досвіду.

Гірська міська військова адміністрація щиро вдячна партнерам за можливість співпрацювати для подальшої покрокової відбудови громади після деокупації. Разом до Перемоги!!!

The Chief of the Hirske Community has signed a Memorandum with the French Post Mining Network. Recently, a Memorandum of cooperation was signed by the chief of the Hirska City Military Administration, Oleksiy Babchenko, and the president of Post Mining Network, Beatrice Mariolle.

The emphasis in this Memorandum is on development, new architectural solutions, local project development and implementation, as well as involving the local population in local decision-making. The partnership involves joint participation in a project competition to secure funding for future joint projects and contributing to the strategic planning of the phased development redirection of the community.

Considering the war in Ukraine and strategic analyses for the recovery of the Hirske City territorial community after its liberation, the International Post Mining Network will explore the possibility of uniting various active and inactive mining territories in Europe and beyond to mobilize international expertise.

The Hirska City Military Administration sincerely thanks its partners for the opportunity to collaborate in the ongoing step-by-step rebuilding of the community after liberation. Together to Victory!