Проведено нараду щодо соціально-психологічної адаптації ветеранів та членів їх сімей

Дата: 15.12.2023 14:22

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду щодо соціально-психологічної адаптації ветеранів та членів їх сімей.

На початку наради Інна Петрівна наголосила, що сьогодні громадянське суспільство повинно приділяти значну увагу проблемам адаптації ветеранів до мирного життя. Ефективні кроки з адаптації повинні спрямовуватися не лише на виведення з кризового стану, а й на розвиток нових життєво важливих умінь. Сприяння адаптації ветеранів та членів їх сімей має супроводжуватися комплексом заходів, які повинні включати соціальну, психологічну, медичну, економічну та профорієнтаційну складову. Поєднання всіх цих аспектів допомагатиме успішній соціальній інтеграції.

Під час наради були розглянуті відповідні акти законодавства соціальної сфери, які стосуються проведення адаптації ветеранів. Також учасники обговорили заходи, які сприятимуть скорішій адаптації ветеранів: надання соціальних та реабілітаційних послуг, психологічної підтримки, забезпечення їх пільгами та соціальними гарантіями, передбаченими законодавством.

За підсумками наради Інна Деміденко доручила продовжити роботу у зазначеному напрямку та постійно підвищувати якість наданих послуг.