Вітаємо переможців!

Дата: 14.12.2023 14:58

Нещодавно вихованки комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» долучилися до Всеукраїнського творчого конкурсу «До Дня Святого Миколая»!

Зразково представивши совою роботу «Молитва до Миколая», Вероніка Скоріченко посіла ІІ місце у конкурсі у третій віковій категорії.

Аліна Глущенко з роботою «Попрошу у Миколая миру й перемоги, і за всіх нагадаю: додому дороги» виборола І місце у другій віковій категорії.

Викладач Олена Суроєнко за роботу «Акіти теж чекають на свято» у п’ятій віковій категорії здобула І місце.

Учасники від Гірської громади змагалися у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Гірська міська військова адміністрація щиро вітає учасниць та їх викладача з перемогою і бажає нових досягнень! Дякуємо за активність та свідому громадянську позицію!

Організатори: ГО «Інвестресурс» «Перлина Мистецтва» за підтримки Sveriges Television (Шведська громадська телекомпанія).