Дата: 07.12.2023 16:08

У День місцевого самоврядування акселераційна програма «Громада 4.0»  представила новий освітній серіал «Громада 4.0 – створюємо проєкти цифрової трансформації для платформи Дія.Освіта». До заходу приєдналися і спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

У основі навчання – практичні поради, завдяки яким українські громади вже втілили діджитал-проєкти і довели їх ефективність, а також практична інформація, як створювати повноцінну концепцію проєкту цифрової трансформації своєї громади для подальшого представлення донорам, інвесторам, мешканцям громади або на подання на державне фінансування.

Захід проходив в рамках програми «Громада 4.0», яка реалізується міжнародною  організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою»