У Гірській громаді відзначали День Збройних сил України

Дата: 06.12.2023 18:22

Це свято, коли в серцях у кожного українця поєднуються гордість за наших Героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Воно є символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

У цей день наймолодші мешканці нашої громади приносили патріотичні малюнки для воїнів до гуманітарних штабів, які волонтери перепадуть Захисникам.

У закладах освіти і культури учні та педагоги вітали військових – чоловіків та жінок, які у лавах Збройних сил захищають свободу та вільне майбутнє українського народу, за їх незламну силу волі та відданість українській державі. Також згадували тих, хто віддав своє життя за Україну.

Під час заходів, які проводилися у закладах, освітяни та діти дякували за спокій наших близьких і домівок, які забезпечують справжні Герої. Ця подяка воїнам та гордість за Збройні сили втілювалася у малюнках, відеозверненнях, листівках тощо.