Делегація Гірської міської військової адміністрації вшанувала воїнів Збройних сил України

Дата: 06.12.2023 12:17

Делегація Гірської міської територіальної громади на чолі із начальником обласної військової адміністрації Артемом Лисогором, Почесним консулум Литовської Республіки у Луганській області Робертасом Габуласом, представниками силових структур та військовими зібрались на Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі, щоб урочисто відзначити День Збройних Сил України й вшанувати пам’ять тих, хто віддав найдорожче – своє життя за незалежність нашої держави.

Очільник Луганщини привітав бійців Збройних сил України, які сьогодні в окопах зустрічають свято. Вони цілодобово стримують росіян, забезпечують нам спокій, щоб, до прикладу, сьогодні до кожної української дитини завітав із подарунками Святий Миколай.

Робертас Габулас передав військовослужбовцям ЗСУ вітання від братнього Литовського народу та додав, що у наступному році алея поповниться деревами з Литовської Республіки.

Як символ незгасної віри у нашу Перемогу, усі присутні запалили свічки та прикрасили ними Алею Захисників Луганщини.

«Після Перемоги ми створимо такі парки в усіх містах Луганської області та обов’язково відновимо Серебрянський ліс, знищений ворогом», – додав Артем Лисогор.