Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2023 06:45

Це свято тих, кому не байдуже, хто віддає своє серце, час і сили, щоб допомогти іншим.

Весь світ надихається Вашою справою, адже український волонтер – це вже особливий феномен цього руху. Ніхто не має сумніву, що Ви можете дістати будь-що в найкоротші строки і не важливо, що це саме.

Сьогодні наші волонтери добровільно і самовіддано допомагають Збройним силам України у боротьбі з окупантами рф. Незважаючи на обстріли та ракетні атаки ворога, евакуюють людей з ліній фронту, доставляють їжу та речі першої необхідності. Дбають про людей на деокупованих територіях, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, а також про тих, хто потрапив у складні життєві обставини.

Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей своєрідним способом життя. Для кожного з Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви рятуєте людські долі. Низький уклін кожному волонтеру за нелегку та таку благодійну й світлу місію. Спілкуючись з Вами, набираєшся особливої енергетики та розумієш – ворог ніколи не зможе здолати народ, в якого є такі люди. Кожен з Вас герой. Кожен з Вас особливий.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, вдячності від людей, миру в нашій країні та скорішої Перемоги над ворогом.

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО