Гірська громада проти насильства

Дата: 02.12.2023 17:02

Щороку в листопаді стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Триває вона з 25 листопада по 10 грудня. Ключову увагу зосереджено на принципах ненасильницького людського співіснування у суспільстві та сім’ї.

Так, протягом тижня відвідувачі гуманітарних хабів Гірської міської військової адміністрації у Богданівці та Полтаві були поінформовані про заходи захисту від проявів домашнього насильства в умовах воєнного стану. Зокрема, були обговорені проблеми подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми та гендерного насильства. Особливу увагу було приділено забезпеченню рівних прав жінок і чоловіків.

У закладах освіти Гірської громади проходили виховні години, інформаційні хвилини, перегляд тематичних фільмів та мультфільмів. Крім того, здобувачі освіти зустрічалися з працівниками ювенальної превенції ГУНП в Луганській області. Олена Ткачова, підполковник поліції, разом з учнями обговорювали актуальні теми щодо виявлення та протидії домашньому насильству. Під час виступу пані Олена розповіла учням про домашнє насильство та його види, як з ним боротися та які є поліцейські засоби у боротьбі з домашнім насильством.

Гірська міська ВА наголошує, що протидія домашньому насильству не зупиняється і в умовах воєнного стану!