«Як підвищити рівень кібербезпеки у громаді»

Дата: 02.12.2023 15:47

Для покращення знань про власну та колективну кібербезпеку, спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-заході «Як підвищити рівень кібербезпеки у громаді»

Недостатня увага до кібербезпеки може призвести до витоків конфіденційних даних, фінансових втрат та проблеми функціонування інфраструктури. Задля створення безпечного і надійного цифрового середовища, треба мати певні знання.

Експерти заходу допомогли представникам територіальних громад розібратися у важливих аспектах, інструментах, діях та заходах, спрямованих на зростання кіберзахищеності органів місцевого самоврядування. Кожний експерт представив конкретні інструменти, які ми зможемо використовувати у роботі.

Захід організований Програмою «U-LEAD з Європою».