У Гірській міській територіальній громаді відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 16:17

У всіх гуманітарних хабах Гірської міської військової адміністрації оформлені тематичні куточки та проведена низка заходів. Працівники хабів хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув за нашу країну, та провели урочисту церемонію покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим.

У закладах освіти і культури під час виховних годин «Вільні творять майбутнє», «Код нації», «Наш символ Гідності та Свободи», годин спілкування «Заряджені гідністю та жагою свободи!», «Тільки вільні творять майбутнє!», перегляду документального фільму «Зима, що нас змінила» та тематичних уроків історії педагоги нагадували учням про цінності, за які українці боролися впродовж віків і готові відстоювати нині, – Гідність і Свободу.

Бібліотеки громади підготували добірку літератури на тему «Заряджені Гідністю та жагою Свободи», онлайн виставку фото «Символи Євромайдану» та долучилися до флешмобу #Бути_Гідним.

Сподіваємося, що юне покоління українців буде рівнятись на героїв і намагатиметься стати справжніми патріотами своєї країни, прагнутиме боротися за її честь, волю і незалежність.

Гідність і Свобода – перемагають завойовників і диктаторів!