Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 06:45

Шановні жителі Гірської громади!

У цей день ми вшановуємо пам’ять тих українців, які заради майбутнього прийдешніх поколінь та права на самовизначення нації пожертвували найдорожчим – своїм життям!

В історії України ідея свободи викристалізувалася ще за часів козацтва. Її намагалися викорінити упродовж кількох століть перебування нашої держави під московським ярмом. Але ген свободи не можна знищити. Він нагадав сучасним українцям про себе на майданах, де ми знову вчилися бути гідними та вільними.

Революція гідності об’єднала мільйони людей, які усвідомили, що бути вільними і гідними насамперед означає бути відповідальним за себе, за своїх близьких, за свою країну. Національні цінності – Гідність та Свобода – це завжди сукупність індивідуальних рис і персонального вибору громадян.

Під час Революції Гідності українці нагадали світові справжній сенс демократичних цінностей. Сьогодні, під час війни, боротьба за них об’єднала навколо України усі цивілізовані нації.

Від щирого серця бажаю усім нам скорішої перемоги, добра, злагоди й непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього.

Гідність і Свобода – зброя Перемоги!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО