Проведено нараду соціального спрямування

Дата: 18.11.2023 09:00

Вчора заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з питань соціального захисту та підтримки малозабезпечених сімей.

На початку наради Інна Деміденко зазначила, що одним із важливих напрямів соціальної політики держави є соціальний захист найбільш вразливих верств населення, серед яких малозабезпечені сім’ї посідають особливе місце. Держава гарантує їм соціальний захист, який забезпечується шляхом надання грошової допомоги у розмірі не нижчого від прожиткового мінімуму. Працівники соціальної сфери в ході проведення інформаційної роботи серед сімей та осіб вразливих категорій повинні надавати роз’яснення щодо можливості оформлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Таким чином ці родини зможуть покращити своє матеріальне становище.

Під час наради були розглянуті законодавчі акти, які регулюють порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Також соціальні працівники обговорили умови призначення та припинення виплати допомоги малозабезпеченим сім’ям.

У підсумку Інна Деміденко надала доручення проводити активну роботу із виявлення сімей зазначеної категорії та сприяти їх максимальній соціальній адаптації.