14-15 листопада начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко долучився до форуму «ReBuild Ukraine», який проходив Варшаві

Дата: 17.11.2023 12:58

Під час форуму Олексій Іванович презентував стратегічні для Гірської громади інвестиційні проєкти: «Опріснення шахтних вод» та «Логістичний центр», які спрямовані на відновлення життєдіяльності суспільного життя: https://rebuildukraine.in.ua/hirska--hromada2

Після деокупації зазначені проєкти забезпечуватимуть потреби мешканців громади та промислових підприємств у питній воді. Логістичний центр для зберігання промислової сировини та готової продукції дозволить створити робочі місця та стоянку для вантажних автомобілів з можливістю проводити технічне обслуговування транспортних засобів.

Загалом же представники делегації від Луганської області презентували два стратегічні та 34 локальні інвестиційні проєкти з відновлення нашого регіону на суму близько 1 053 млн $.

Делегація Гірської громади на чолі із Олексієм Бабченком досягла домовленостей та заручилася підтримкою багатьох країн, була налагоджена пряма комунікація регіонів Європи з Гірською громадою. «ReBuild Ukraine» стала ефективним майданчиком для налагодження зовнішньоекономічних зв’язків.

По завершенню форуму Гірську міську військову адміністрацію нагородили спеціальною відзнакою за активну позицію у відбудові та залученні інвестицій у громаду заради національного розвитку України.

«Дякую всім, хто приєднався до цього діалогу. Ваша підтримка є важливим кроком у відбудові Гірської міської територіальної громади. Разом ми зможемо досягти дійсно значних результатів!», – подякував Олексій Бабченко організаторам та учасникам заходу.

On November 14-15, chief of the Hirska City Military Administration, Oleksiy Babchenko, participated in the "ReBuild Ukraine" forum held in Warsaw.

During the forum, Oleksiy Ivanovych presented strategic investment projects for the Hirske community: "Mine Water Purification" and "Logistics Center," aimed at restoring public life. After de-occupation, these projects will meet the needs of the community residents and industrial enterprises for drinking water. The Logistics Center for storing industrial raw materials and finished products will create jobs and provide parking for trucks with the possibility of performing technical maintenance.

Overall, the delegation representatives from Luhansk region presented two strategic and 34 local investment projects for the region's recovery, totaling around $1.053 billion. The delegation from the Hirske community, led by Oleksiy Babchenko, reached agreements and secured support from many countries, establishing direct communication between European regions and the Hirske community. "ReBuild Ukraine" became an effective platform for establishing international economic relations.

After the forum, the Hirska City Military Administration was awarded a special distinction for its active role in reconstruction and attracting investments for the community's national development in Ukraine.

"Thanks to everyone who joined this dialogue. Your support is a crucial step in rebuilding the Hirske City Territorial Community. Together, we can achieve truly significant results!" expressed Oleksiy Babchenko gratitude to the organizers and participants of the event.