Вітаємо переможців!

Дата: 31.10.2023 14:26

Протягом жовтня 2023 року були проведені І та ІІ етапи Чемпіонату Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з видів спортивного туризму серед юнаків в онлайн-форматі. Організатором заходу виступив Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Заклади освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у змаганнях, які проходили в молодшій (2011 р. н. і молодші), середній (2010-2009 р. н.) та старшій (2008-2006 р. н.) вікових групах.

У І етапі Чемпіонату учнівська молодь змагалася з пішохідного туризму. За результатами змагань переможцями в середній віковій групі стали Рибін Олег, учень Золотівського ліцею №16 – ІІІ місце, Євдокімова Аліна, учениця Золотівського ліцею №16 – VI місце.

У ІІ етапі Чемпіонату молодь показувала свою вправність у велосипедному туризмі. У старшій віковій групі переможцями стали Павловська Анастасія, учениця Золотівського ліцею № 5 – І місце, Скоріченко Анастасія, учениця Золотівського ліцею № 5 – ІІ місце.

У середній віковій групі – Гладка Єлизавета, учениця Золотівського ліцею № 5 – ІІІ місце.

У молодшій віковій групі – Лісова Уляна, учениця Золотівського ліцею № 5 – ІІІ місце, Бабич Роман, ученик Золотівського ліцею № 5 – І місце.

Бажаємо юним туристам здоров’я та нових спортивних досягнень!