Проведено нараду соціального спрямування

Дата: 10.11.2023 20:00

10 листопада заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з працівниками соціальної сфери. Темою обговорень стала соціальна послуга «Соціальна адаптація», її зміст та основні заходи.

На початку наради Інна Петрівна зазначила, що в умовах сьогодення послуги соціальної адаптації потребують перш за все особи, які опинилися в складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я та соціальним становищем. Тому надання послуг соціальної адаптації таким вразливим категоріям населення сприятиме їх адаптації до нових умов життя, побуту, забезпечить психологічну підтримку, допоможе зміцнити та відновити родинні стосунки.

Під час наради були розглянуті законодавчі акти, які регулюють порядок та умови надання послуги соціальної адаптації. Також соціальні працівники обговорили проведення основних заходів, які допоможуть особам вразливих категорій повернутися до повноцінного життя.

У підсумку Інна Деміденко надала доручення учасникам наради розвивати необхідні навички і знання для ефективного впровадження програм соціальної адаптації у громаді.