ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі : «FPV крило SCOUT» розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 25.10.2023 14:06

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування: Гірська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області

2. Місце знаходження:

Юридична адреса: 93292, Луганська область,  м. Гірське, вул. Центральна, 7

Фактична адреса: 29008, вул. Кам’янецька, 122, каб. 3, м. Хмельницький

3. Код ЄДРПОУ: 44019094

4. Категорія предмета закупівлі: товар

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: FPV крило SCOUT

( ДК 021:2015:34710000-7: Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном; ДК 021:2015: 34711200-6 — Безпілотні літальні апарати)

6. Дата оголошення: 23 жовтня 2023 року

7. Процедура закупівлі:закупівля без використання електронної системи

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-23-005427-c

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-23-010702-a

9.  Очікуваний обсяг закупівлі: FPV крило SCOUT-3 штуки

-10. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:                                        2 367 000,00

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Видатки на  підтримку  Збройних Сил, а саме : придбання спеціальних засобів (FPV крило SCOUT-3 штуки)(ДК 021:2015 (CPV): 34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном) (34711200-6 – Безпілотні літальні апарати)

1.Товар (та його окремі складові), який постачається, є новим, не перебував в експлуатації, не перебуває в заставі або під арештом, вільний від претензій третіх осіб, термін та умови його зберігання не порушені.

2.Якість предметів закупівлі  повинна відповідати вимогам технічних умов заводу-виробника.  Постачальник  гарантує високу якість  техніки протягом гарантійного строку зазначеного заводом виробником. Упаковка предметів закупівлі  повинна забезпечувати цілісність товару та захист  від зовнішнього впливу а також мати маркування у відповідності з технічними умовами заводу-виробника.

3.Ціна за одиницю товару повинна бути сформована з урахуванням витрат на завантаження, розвантаження, транспортних витрат до місця поставки, гарантійних зобов’язань та інших витрат.

4. Товар, що пропонується учасником, повинен бути новим, упакованим у заводську упаковку, що забезпечує його збереження при перевезенні та зберіганні, не пошкодженим, з відповідним маркуванням щодо продукції, що постачається. Упаковка повинна бути безпечною при експлуатації, перевезенні та вантажно-розвантажувальних роботах.

5.Технічні вимоги:

SCOUT

DRUMMER

FPV крило для розвідки у cкладі комплексу з двох крил та наземного обладнання.

Посадка - літакова.

Тип керування - ручне.

FPV крило кауйкадзе.

Запуск руками за допомогою гумово; катапульти.

Тип керування - ручне.

Відповідно до абзацу 4 пункту 3 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178,  вимоги щодо підтвердження ступеня локалізації не застосовуються  зокрема у разі здійснення замовником закупівлі товару для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів на їх запит з подальшою передачею таких товарів на облік запитувача