Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем інженерних військ і Днем ракетних військ та артилерії

Дата: 03.11.2023 07:47

Шановні військовослужбовці, ветерани, воїни інженери, артилеристи та ракетники! Щиро вітаю з вашими професійними святами!

Ми живемо у новому світі. У світі, де свою незалежність і свою свободу треба захищати по-справжньому. У світі, де Герої є нашими сучасниками, нашими рідними, сусідами, друзями та знайомими. У світі, де ворог – «друга армія світу». У ці часи у нас з’явилася і постала ця Сила – Збройні сили України, Сила, на яку може покластися держава і нація.

Російські окупанти вже не раз відчули на собі міць нашої артилерії, яка б’є точно в ціль. Наші інженерні війська постійно створюють нищівні перешкоди для противника. А славетні ракетні війська смажать і просто зараз сунуть російських загарбників назад на болота.

Щиро вітаю військовослужбовців, ветеранів та їх родини зі святом, бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, нових славетних перемог та вигнання ворога за кордони нашої держави!

Схилімо голови перед пам’яттю Героїв – воїнів інженерних військ, артилеристів і ракетників, які віддали своє життя у боротьбі з ворогом за мирне майбутнє України. Вічна їм пам’ять!

Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО