Підписано Меморандум про співпрацю та співробітництво із Сватівською міською та Шульгинською сільською військовими адміністраціями Луганської області

Дата: 18.10.2023 12:31

Начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко підписав Меморандум про співпрацю та співробітництво із Сватівською міською та Шульгинською сільською військовими адміністраціями Луганської області.

Це перший Меморандум в Луганській області, якій об'єднав три громади трьох районів Луганщини – Сєвєродонецького, Сватівського та Старобільського.

Основні напрямки Меморандуму –  розвиток благодійної діяльності, спрямованої на вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, забезпечення їх гуманітарних потреб, організація та проведення спільних заходів, спрямованих на реалізацію, захисту прав та свобод тощо.

Ним передбачено співробітництво в налагодженні та покращенні рівня забезпечення нагальних потреб мешканців територіальних громад Луганської області, переміщених з тимчасово окупованих територій Луганщини, а також продовження співпраці після деокупації нашої області.

«Зараз підтримка внутрішньо переміщених осіб з Луганської області – найактуальніше питання, – зазначив Олексій Бабченко після підписання документу, – Тому нам необхідно консолідувати спільні зусилля для забезпечення гідних умов проживання у всіх сферах життєдіяльності наших земляків. Крім того, цей Меморандум надає можливість об’єднати зусилля громад Луганщини після деокупації задля відбудови нашого рідного краю», – підсумував він.

Oleksiy Babchenko, chief of the Hirska City Military Administration, signed a Memorandum of Cooperation and Partnership with the Svatove City and Shulginska Village Military Administrations of Luhansk region.

This is the first Memorandum in the Luhansk region, which unites three communities in three districts of Luhansk region - Severodonetsk, Svatove and Starobilsk.

The main areas of the Memorandum are the development of charitable activities aimed at solving the urgent problems of internally displaced persons from Luhansk region, meeting their humanitarian needs, organising and conducting joint activities aimed at realising and protecting their rights and freedoms, etc.

The agreement provides for cooperation in establishing and improving the level of meeting the urgent needs of residents of the territorial communities of Luhansk region displaced from the temporarily occupied territories of Luhansk region, as well as continuing cooperation after the de-occupation of our region.

"Supporting internally displaced persons from Luhansk region is the most pressing issue today," said Oleksiy Babchenko after signing the document, "So we need to consolidate our joint efforts to ensure decent living conditions in all areas of our fellow citizen's life. In addition, this Memorandum provides an opportunity to unite the efforts of the communities of Luhansk region after the de-occupation to rebuild our native land," he concluded.