Вітаємо переможців!

Дата: 16.10.2023 11:20

Нещодавно вихованки комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» долучилися до Всеукраїнських творчих конкурсів, приурочених до 32-ї річниці Дня Незалежності України!

Зразково представивши совою роботу у номінації «Майстерна Україна», Глущенко Аліна посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів «Код Нації» у віковій категорії 10-14 років.

Скоріченко Вероніка представила роботу «З Прапором у серці» у Всеукраїнському творчому конкурсі «До 32-ї річниці Дня Незалежності України», організованому громадськими організаціями «Інвестресурс» та «Перлина Мистецтва», у жанрі «Декоративно-ужиткове мистецтво» та посіла ІІ місце.

Гірська міська військова адміністрація щиро вітає учасниць та їх викладачів з перемогою і бажає нових досягнень! Дякуємо за активність та свідому громадянську позицію!