Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем працівників освіти

Дата: 29.09.2023 06:45

Шановні працівники освіти!

Прийміть сердечні вітання з Вашим професійним святом!

Ви обрали благородний, потрібний, але водночас дуже відповідальний професійний шлях – педагогічний. Навчати дітей – це не просто робота, а стиль життя!

У цей святковий день виловлюю щиру вдячність за мудрість, доброту і людяність, творчу, самовіддану та подвижницьку працю, педагогічну майстерність і безкорисливість, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям і за те, що продовжуєте таку надважливу справу у цей важкий для країни час.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої сиди, енергії та наснаги у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності від тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпного оптимізму у помислах і справах, добробуту, безхмарних, мирних, світлих днів і впевненості у завтрашньому дні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО