Луганський обласний центр зайнятості запрошує на онлайн вебінар з основ самодопомоги

Дата: 28.09.2023 10:01

Луганська служба зайнятості продовжує проведення вебінарів в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Запрошуємо долучитися всіх, хто прагне дбати про власне ментальне здоров’я, підтримувати себе та за можливості близьких в такий нелегкий час. Якщо ви являєтеся внутрішньо переміщеним мешканцем Луганщини, приходьте уже в цю п’ятницю 29 вересня об 11:00

Вебінари проводяться онлайн на платформі Zoom. Єдине, що потрібно – наявність інтернету. Долучитися можна за посиланням:
Код доступа: 5vgGeS

Метою таких заходів є надання можливості кожному отримати важливі знання з саморегуляції свого психологічного стану, щоб мати розуміння, що зі мною відбувається, мати інструменти допомоги собі та оточуючим. Вміти відновлювати власні ресурси сьогодні, щоб бути ефективним та мати повноцінне життя завтра.