Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 09.09.2023 08:08

Шановна громадо!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.

У цей святковий день хочу висловити слова глибокої поваги та вдячності тим, хто своєю тяжкою працею виховує спортсменів, пропагує здоровий спосіб життя, ділиться своїми поразками та успіхами. Нехай фізкультура та спорт і надалі будуть вашими вірними помічниками на цьому нелегкому шляху.

Усім зичу олімпійського завзяття, атлетичного здоров’я, спортивного духу та чемпіонських перемог!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО