У Корсунь-Шеченківський гуманітарний хаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від держави

Дата: 08.09.2023 17:15

До Корсунь-Шевченківського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації надійшла чергова партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації.

Видача допомоги розпочнеться після фасування наборів. Продуктові набори внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, видаватимуться згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі.

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9.

Графік роботи: з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю, контактні номери телефону: (099) 952 8691, (099) 962 5618.