У Київський гуманітарний хаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від держави
Дата: 07.09.2023 17:13
Кількість переглядів: 106
Сьогодні до Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації сьогодні надійшла чергова партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації.
Видача допомоги розпочнеться 11 вересня після фасування наборів. Продуктові набори внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, видаватимуться згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі.
Хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3.
Графік роботи: з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю, контактний номер телефону: (097) 287 9423.