Українське небо неодмінно буде чистим та мирним!

Дата: 07.09.2023 14:00

Сьогодні світ вчетверте відзначає Міжнародний день чистого повітря для синього неба.

Ми ж вчергове наголошуємо – агресія росії не лише посягає на наші кордони. Вона перекреслює усі багаторічні зусилля та цілі міжнародної спільноти.

Кожна ракета, що вибухнула в Україні, – це забруднене повітря, яке не має кордонів. Наслідки відчуватимуть наші сусіди.

Спільно із Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції ми підготували інфографіки, як повномасштабна війна росії проти України впливає на довкілля України та Європи.

Наші Збройні Сили роблять все можливе й неможливе, аби зупинити це російське свавілля. Українці тримають стрій та продовжують дбати про спільне майбутнє.

У Міжнародний день чистого повітря для синього неба пропонуємо кожному долучитися до флешмобу. Робіть фото нашого українського неба або селфі на його фоні й публікуйте у соцмережах. Й не забудьте додати хештег #ВиборюємоМожливістьЖитиПідЧистимНебом.