Вітаємо переможців!

Дата: 07.09.2023 12:02

З метою формування національної свідомості в учнівської молоді, виховання почуття патріотизму, вшанування пам’яті борців за незалежність України та з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») протягом серпня 2023 року був проведений обласний конкурс відеопрезентацій до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України серед учасників роїв молодшої, середньої та старшої вікових груп.

В конкурсі взяли участь рої різних вікових груп закладів освіти Гірської міської територіальної громади.

На підставі підсумкових протоколів оцінювання конкурсних робіт нагороджені грамотами Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства переможці конкурсу, а саме:

Рій «Козачата» (молодша вікова група) Золотівського ліцею №5 І місце;

Рій «Золотівські козачата» (молодша вікова група) Золотівського ліцею №16 – ІІ місце;

Рій «Воїни волі» (середня викова група) Золотівського ліцею №5 – І місце;

Рій «Відчайдухи» (середня викова група) Гірського ліцею І місце.

Також нагороджені дипломами Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства учасники конкурсу:

Рій «Патріот» (старша вікова група) Золотівського ліцею №16;

Рій «Степові соколи» (старша вікова група) Нижнянського ліцею №36.

Гірська міська військова адміністрація щиро вітає переможців! Бажаємо творчих успіхів, натхнення та удачі! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України!

Луганщина – це Україна!