Сьогодні більше 160 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 05.09.2023 19:41

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Надавалися консультації з юридичних питань, лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади» консультував з питань лікування та профілактики захворювань.

Водночас у Богданівці наші земляки забезпечувалися пакунками з продуктами та памперсами. ВПО отримували консультації спеціалістів відділу ЦНАП, з питань захисту прав та інтересів дітей, із соціальних і загальних питань.

У Корсунь-Шевченківському луганчан консультували з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, подання повідомляння про знищене/пошкоджене майно та із юридичних питань.

На Хмельниччині відвідувачі отримували продукти. Наших земляків консультували з питань цифрової грамотності, фіксації факту пошкодженого/зруйнованого майна, соціального характеру тощо

У Полтаві видавалися продукти, іграшки та вживані речі. Надавалися консультації із загальних питань та правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист».