В Гірській громаді непоправна втрата…

Дата: 01.09.2023 18:24

З сумом повідомляємо, що 30 липня під час виконання бойового завдання загинула мешканка нашої громади Дарій Вікторія Володимирівна.

Вікторія народилася 21 липня 1971 року у місті Гірське. Проходила службу на посаді командиру взводу технічного забезпечення механізованого батальйону 47 окремої механізованої бригади.
30 липня поточного року, героїчно захищаючи Україну від ворога на Запорізькому напрямку в районі населеного пункту Оріхів Пологівського району, отримала поранення, несумісні з життям.
На жаль, війна невблаганна і забирає найкращих, тих, хто щодня ризикує власним життям задля безпеки та свободи інших. Вікторія віддала найдорожче – своє життя. Вона захищала кожного з нас, працювала заради нашого безпечного майбутнього.
Гірська міська військова адміністрація та вся громада поділяє горе сім’ї загиблої та разом з ними схиляє голову в глибокій скорботі.
Усім нам нестерпно важко і болісно... Світлі спогади про неї назавжди залишаться у наших серцях.
Запрошуємо всіх, хто знав Вікторію та небайдужих, віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашу захисницю, яка поклала своє життя за свободу і незалежність України.
Прощання з нашою землячкою відбудеться 05 вересня 2023 року о 10.00 у Будинку Офіцерів за адресою: вул. Пироговська, 7/9, м. Одеса.
Світла пам’ять захисниці з Гірської громади