Сьогодні на Павлоградщині відбулося прощання з гірчанином, що захищав територіальну цілісність та незалежність України – Костянтином Олексюком …

Дата: 26.08.2023 20:17

Боєць загинув на північно-східному напрямку під час виконання чергового бойового завдання.

Попрощатися із Героєм прийшло багато жителів Гірської громади, серед яких були його родичи, побратими по зброї, та ті, хто ще за мирного життя товаришував та знав Костянтина.

Дуже тяжко висловити словами весь біль та тугу від непоправної втрати та загоїти в серці болючу рану! Адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

В цю гірку мить Гірська міська військова адміністрація та вся громада поділяє горе родини воїна-захисника та разом схиляє голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава Українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Низький земний уклін Герою України!