Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Дата: 25.08.2023 10:58

Лист Міністерства освіти і науки України від 23 серпня 2023 р. № 1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Керівникам департаментів(управлінь)освіти і науки обласних,
Київської міської військових адміністрацій
Керівникам закладів післядипломної педагогічної освіти

Про умови та порядок проведення
всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2024»

Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 № 705 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» надсилаємо умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», затверджені центральним оргкомітетом всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» (протокол № 01 від 15.08.2023).

Просимо довести інформацію до відома педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти. Наголошуємо, що участь педагогів у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024» (далі – Конкурс) є добровільною.

Рекомендуємо при організації першого туру Конкурсу враховувати безпекову ситуацію та проводити Конкурс з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Документи  Конкурсу  розміщуються  на  офіційній  сторінці  Конкурсу (https://mon.gov.ua/ua/tag/uchitel-roku).

Додаток: на 14 арк.

заступник Міністра Андрій СТАШКІВ

Завантажити: Лист Міністерства освіти і науки України від 23 серпня 2023 р. № 112626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»