Сьогодні більше 110 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 22.08.2023 18:12

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Надавалися консультації з юридичних питань, лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади» консультував з питань лікування та профілактики захворювань.

Водночас у Богданівці наші земляки забезпечувалися пакунками з продуктами та памперсами. ВПО також отримували консультації спеціалістів відділу ЦНАП, з питань захисту прав дитини та із соціальних і загальних питань.

У Корсунь-Шевченківському видавалися продуктові набори від облдержадміністрації та памперси. Луганчан також консультували з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На Хмельниччині відвідувачі отримували продукти та памперси. Наших земляків консультували із різноманітних питань.

У Полтаві надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист», переміщені особи з Луганщини забезпечувалися вживаним одягом. Разом з тим, відвідувачам надавалися консультації з пенсійних питань від спеціалістів Пенсійного фонду України.