Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2023 15:29

До 24 серпня триває Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» приурочений до Дня Незалежності України.

Конкурс проводиться з метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, популяризації волонтерства серед дітей та підлітків в умовах воєнного стану.

До участі у конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу

Конкурс проводиться за двома категоріями – малюнок та фотографія.

Прийом конкурсних робіт триває до 24 серпня 2023 року включно.

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням:

У разі виникнення питань щодо організації та проведення конкурсу - звертатися до організаційного комітету конкурсу електронною поштою: konkurs@uwcfoundation.com

Організатори заходу: благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблеї.