Відкритий обласний фізкультурно-оздоровчий онлайн захід «Україна понад усе!», присвячений до 32-ї річниці Незалежності України

Дата: 22.08.2023 15:26

Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України запрошує вас взяти участь у відкритому обласному фізкультурно-оздоровчому онлайн заході «Україна понад усе!» присвяченого до 32-ї річниці Незалежності України

Учасники заходу незалежно від віку й статі до 24 серпня презентують відеоматеріали з улюбленою руховою активністю чи фізичною вправою та висвітлюють її на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook з хештегом #lg32ukraine, або пересилають на електрону адресу Луганського облвідділення (філії) КФВС МОН України:  lugkfvs@gmail.com чи на номер в Telegram  (050) 538 52 42.

Вимоги до відеоматеріалів: учасники на початку називають своє ім'я та прізвище, після чого протягом 32 секунд презентують улюблену вправу чи рухову активність, або виконують її 32 рази (наприклад, може бути вправа «планка», стрибки через скакалку, підіймання тулуба з положення лежачи, підбивання м’яча для настільного тенісу ракеткою, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, передача волейбольного м'яча зверху двома руками над собою в положенні сидячи на підлозі, підіймання прямих ніг з положення лежачи до положення 90 градусів (м’яч між ступнями), утримання футбольного м’яча на нозі тощо), креативність у виконанні вправ оцінюється.

По завершенню рухової активності додаються: слова привітання до Дня Незалежності України, слова на підтримку Збройним Силам України та всім Захисникам і Захисницям України (до десяти слів).

Загальна тривалість відеоролику не більше однієї хвилини, цифрова роздільна здатність – не менше 1280х720 пікселів, співвідношення сторін 16:9 або 4:3, горизонтальне положення кадру – в разі зйомки на телефон.

Переможці та призери заходу нагороджуються дипломами та заохочувальними подарунками від Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та обласного осередку НОК України.