Інформація щодо публічної закупівлі, яка підлягає оприлюдненню згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 – Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мульти

Дата: 09.03.2023 16:30

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ  ЗГІДНО  ВИМОГ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.12.2020 №1266

Замовник:                                Комунальна установа «Гірський міський центр фінансово-

господарського  забезпечення  комунальних установ та закладів

освіти,  культури, спорту»

Код ЄДРПОУ:                        44337124

Вид закупівлі:                        відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі:      UA-2023-02-16-014469-a

Предмет закупівлі:           Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний

засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний

матеріал «КМ MEDIA Ed Profi» в режимі on-line (код ДК021:2015

48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення).

Очікувана вартість предмету закупівлі: 319 600,00 грн з ПДВ

Термін поставки:               до 31 грудня 2023 року

Обґрунтування технічних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі - Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний  матеріал «КМ MEDIA Ed Profi» в режимі on-line (код ДК 021:2015                                            48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення)   розроблялись на підставі аналізу аналогічних закупівель на офіційному сайті http://prozorro.gov.ua та визначено з урахуванням нормативних документів і стандартів, діючих в Україні. Діджиталізація освітнього середовища є інструментом, який підвищить якість освіти, її доступність, прозорість і ефективність.

Електронний освітній ресурс «КМ MEDIA ED Profi» є мультимедійним дидактичним матеріалом для Нової Української Школи та має гриф «Рекомендовано МОН України до використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти (Лист №1/11-370 від 06.05.2020 р.) та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №12.2-18-1/2927 від 17.02.2020 р. «Дидактичний мультимедійний матеріал «КМ MEDIA Ed Profi» Математика для 4-х та 5-х класів НУШ  включають:

-  Індивідуальний доступ вчителя до електронного освітнього ресурсу з робочого місця

для забезпечення освітнього процесу у традиційній та дистанційній формах навчання;

-  Індивідуальний доступ всіх учнів класу для забезпечення дистанційного навчання;

-  Календарне планування із використанням навчального контенту;

-  Каталог із переліком найменувань навчальних відео;

-  Технічної підтримки за виділеною телефонною лінією.

-  Адаптація/оптимізація WEB-інтерфейсу кабінету EDProfi для можливості доступу з

особистих мобільних пристроїв.

Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі

Очікувану вартість предмету закупівлі: Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний  матеріал «КМ MEDIA Ed Profi» в режимі on-line (код ДК 021:2015                                            48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення)   визначено з урахуванням «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі» затвердженої Наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 шляхом використання методу «порівняння ринкових цін».

Видавництво КМ Медіа – це сучасне високотехнологічне виробництво, яке більше 20ти років полегшує процес навчання учням та їх батькам.

Новітні технології дозволили  оживити всі сторінки книги, в буквальному сенсі слова, в формі  видеоурока. Посібники видавництва є незамінними помічниками при вивченні англійської мови, виконанні домашніх завдань з усіх предметів початкової та середньої школи.

Вартість  одного курсу навчання Електронний освітній ресурс KM MEDIA ED PROFI.  4 клас НУШ. Пакет “Оптимальний” – 1600 відео. Безстрокова ліцензія.  39500,00 грн.

Потреба для загальноосвітніх закладів громади : 4 клас - 4 комплекта надання  послуг ;

Електронний освітній ресурс KM MEDIA ED PROFI.  5 клас НУШ. Пакет “Оптимальний” – 2200 відео. Безстрокова ліцензія.  39500,00 грн.

5 клас – 4 комплекта надання  послуг.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даного виду послуг, та розміром бюджетного призначення на 2023 рік

Розмір бюджетного призначення:319600,00 грн