Сьогодні відбулося перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Гірській міській військовій адміністрації

Дата: 18.08.2023 18:18

«Діяльність Координаційного центру має бути спрямована на розв'язання питань соціального захисту, сприяння зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги. Дуже важливим є злагоджена міжвідомча взаємодія, спільна робота Гірської міської військової адміністрації з міжнародними організаціями та благодійними фондами», – такими словами розпочала перше засідання Координаційного центру заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко.

Інна Петрівна повідомила, що Постановою КМУ від 09.05.2023 № 470 було затверджено Типове положення про Координаційні центри. Цією ж постановою рекомендовано органам місцевого самоврядування утворити такі центри на місцях та затвердити положення про них.

Заступник начальника з соціальних питань наголосила, що основною метою Координаційного центру є забезпечення координації, надання підтримки, допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту. Зокрема, це внутрішньо переміщені особи, ветерани, особи з інвалідністю, учасники Революції Гідності, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, родини військовослужбовців, загиблих захисників України, військовополонених та зниклих безвісти.

По закінченню засідання Інна Деміденко надала доручення визначити потреби осіб, постраждалих внаслідок війни, з метою їх подальшого вирішення.

Довідково: до складу Координаційного центру увійшли заступники начальника Гірської міської ВА, керівники структурних підрозділів, керівник комунального підприємства «Гірський комунальник», керівник КЗ «Центр надання соціальних послуг», керівник ГО «Координаційна рада міста Золоте «Рідне місто», директор Луганського обласного центру комплектування та соціальної підтримки та директор Луганського обласного центру зайнятості.