Відбулася нарада щодо оздоровлення дітей у літній період 2023 року

Дата: 06.07.2023 18:15

Сьогодні під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулася нарада щодо оздоровлення дітей у літній період 2023 року. Участь у ній взяли посадовці відділів соціального спрямування, до повноважень яких входить порушене питання.

«На жаль, широкомасштабна агресія російської федерації проти України змінила звичний розклад життя. Однак, незважаючи на це, оздоровлення та відпочинок дітей у цьому році є вкрай важливим, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми внаслідок воєнних дій, переміщень, розлучень з близькими та друзями, змін звичного оточення та розпорядку» – такими словами розпочала нараду Інна Петрівна.

Відповідно до порядку денного учасники обговорили питання максимального оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2023 року. Потім вони розглянули додаткові напрацювання щодо дій з проведення оздоровчої кампанії, направлення дітей на додаткову зміну з 10 липня.

По завершенню наради заступником начальника з соціальних питань надано ряд доручень з порушених питань.